Programy a společná vystoupení umělců v ČR a SK. Koncerty, kulturní domy, městské a obecní slavnosti, firemní a soukromé akce, svatby, narozeniny, domovy a kluby seniorů, zde všude za vámi rádi zavítají ...


Karel Kekeši

Radim Linhart

Barvy lásky

Na křídlech piána Vás bude unášet Radim Linhart, který Karla Kekeši doprovází na piáno. Koncertní vystoupení na kterém uslyšíte skladby a texty převážně jejich vlastní tvorby, ale i hudbu Joshe Grobana, Lary Fabian. Písně o lásce, které napsal sám jejich život.

Jedinečné koncertní vystoupení, který nikde jinde neuslyšíte, vyráží po České a Slovenské republice od ledna 2021 za Vámi. Budete mít možnost si zakoupit i CD Barvy lásky - novinka pro rok 2021.

Ve spolupráci s Agentura Petra Music.Délka koncertu: 60 minut.

Karel Kekeši
František Novotný

Jak se hladí duše

Komponovaný pořad.
Zažijete pocit, jak harmonizovat duši alikvotním zpěvem, což vám dopřeje zpěvák, muzikoterapeut Karel Kekeši, který nabídne i písničky populární a lidové, některé s vlastním doprovodem na akordeon a vlastní tvorby.
Pohlazení písničkou, střídá úsměvně poetické povídání s básníkem, textařem a populárním rozhlasovým moderátorem panem Františkem Novotným, nejen o práci rozhlasové,příběhy ze života, ale i o tom, kde v životě najít štěstí.

Délka pořadu: 90 - 120 min.


Karel Kekeši

Na křídlech lásky

Koncertní nebo komponovaný hudební pořad.

Zpěv který léčí a hladí po duši. Zaposlouchejte se do alikvotně intuitivního zpěvu, přirozeným hlasem zpívaných klasických písní, muzikálových a romantických písní.
Co je muzikoterapie? Jak funguje? Co nám přináší? A na spoustu dalších zajímavostí se bude ptát v případě volby pořadu a pořadem provázet Petra Bágarová.
Program je možné zpestřit o soutěžní část. Zapojení diváků, soutěžní otázky o ceny.

Délka koncertu, pořadu: 60 - 120 m 


Karel Kekeši
Perly

Zaposlouchejte se do přirozeným hlasem zpívaných klasických, operetních, muzikálových, romantických písní a alikvotně intuitivního zpěvu. Doprovod reprodukovaná hudba nebo pianový doprovod skvělého pianisty Radima Linharta.
Délka pořadu: 60 min.

     Další programy pro Vás připravujeme.